Прислать новость | Что это за сайт? | Помочь сайту   Russian   Ukrainian   English
Главная Наша сборная Новости Форум Контакты
 
Кубок мира
# Имя Очки
1 Мартен Фуркад 824
2 Антон Шипулин 548
3 Симон Шемпп 522
4 Арнд Пайффер 461
5 Эмиль Свендсен 457
6 Эрик Лессер 433
7 Уле-Айнар Бьорндален 426
8 Йоханнес Тингнес Бё 425
9 Максим Цветков 405
10 Джулиан Эберхард 394
Весь рейтинг
Антхольц 2017. Мужской масс-старт Все фотогалереи
Главная
Обсуждения   06:57
Турнир прогнозистов

Генеральный спонсор
Перша приватна броварня
Спонсор
KAN Development
Спонсор
Група компаній ТАК
Спонсор
Компания «Acme-Color»
Все о биатлоне
Чат
Блоги
Интервью
Пресса
Голосования
Трансляции на ТВ
Сайты о биатлоне
Контакты
Кубок мира
Календарь
Кубок мира
Кубок IBU
Юниорский кубок мира
Результаты
Кубок наций
Статистика стрельбы
Скорость спортсменов
Наша команда
Наша сборная
Автографкарты
Биатлонная атрибутика
Фотогалереи сборной
Личные фотографии
Чемпионаты Украины
Спорт-школы Украины
Мультимедиа
Профайлы
Обои
Фотогалереи
Видео
Регистрация
Вход
Мой профайл

Чемпионат Европы, Душники-Здруй
2017-01-25 10:00 (CET)
Индивидуальная гонка 20 км, Мужчины

2017-01-25
10:45 - 12:30
2017-01-25
10:50 - 12:30
Время киевское

Все трансляции


2016-03-30
Холменколлен-2016: записки репортера

2015-11-27
Пять ступеней по пути к сезону

2015-08-13
Результати змагань на Тернопільщині (6-7 серпня)

2015-05-29
Результати змагань в Тернополі (23 травня)

2015-01-07
Не пойти на поводу эмоций. "Болельщикам" сборной Украины

2014-10-22
Результати змагань в Тернополі (11-12.10.14)

biathlon.com.ua

2014-10-22 19:32 | Результати змагань в Тернополі (11-12.10.14)

11 – 12 жовтня 2014 року на навчально-спортивній базі  ФСТ «Колос» в с.Підгороднє, Тернопільського району відбулися  Всеукраїнські змагання  з літнього біатлону на призи Президента Федерації біатлону України за участі Олімпійської чемпіонки XXII Зимових Олімпійських ігор в Сочі Олени Підгрушної . В змаганнях прийняли участь спортсмени Тернопільської, Івано-Франківської, Вінницької, Львівської, Закарпатської  областей.

Результати переможців та призерів змагань.

11.10.2014 р. Спринт

Чоловіки 1996 р.н. і старші
1. Моравський Іван  КМС  (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І.
2. Лесюк Тарас ( т-во Динамо, Колос ) тренер Меркушина І.
3.Труш Віталій ( т-во Динамо, Колос ) тренер Меркушина І.

Юнаки 1997-98 р.н.
1. Бригадир Роман (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
2. Бригадир Руслан (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
3. Підгрудний Андрій (ШВСМ  м.Тернопіль)             тренер  Бунт О.

Жінки 1996 р.н. і старші
1. Беган Ірина  МС (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І.
2. Гончарук Ольга (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І.
3. Кручова Марія (ШВСМ  м.Тернопіль) тренер  Бунт О.

Дівчата 1997-98 р.н.
1. Брикайло Маряна (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
2. Дячук Наталя  (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І.
3. Макара Маряна  (Сільська ДЮСШ Тернопільського р-ну) тренер Сцібайло І.

Юнаки 1999-2000 р.н.
1. Копитко Василь   (м. Новояворівськ, Львівська обл.)  тренер Іванишин А.
2. Демкович Дмитро (м. Новояворівськ, Львівська обл.)  тренер Іванишин А.
3. Мойса Євген  (м. Новояворівськ, Львівська обл.) тренер Іванишин А.

Дівчата 1999-2000 р.н.
1. Ільницька Василина  ( т-во Динамо, Колос )  тренер Меркушина І.
2. Ваврійчук Сніжана (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
3. Гаврищук  Дарина (Вінницька обл..)  тренер Йолтуховський Ю.

Юнаки  2001 р.н. і молодші
1. Мандзин Віталій (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.
2. Шумський Дмитро (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Кирилюк В.
3. Крикончук  Юрій (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Кирилюк В.

Дівчата  2001 р.н. і молодші
1. Зорій Мажена (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.
2. Городна Юлія (м. Новояворівськ, Львівська обл.) тренер Глинські О.
3. Мандзин Маряна (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.

12.10.2014 р. Гонка на лижоролерах.

Чоловіки 1996 р.н. і молодші
1. Лесюк Тарас ( т-во Динамо, Колос ) тренер Меркушина І.
2. Цебринський Назар (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
3. Труш Віталій ( т-во Динамо, Колос ) тренер Меркушина І
             
Жінки 1996 р.н. і старші
1. Беган Ірина МС (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І
2. Кручова Марія КМС ( ШВСМ  м.Тернопіль) тренер  Бунт О.
3. Гончарук Ольга (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І

Юнаки 1997-98 р.н.
1. Марфут Микола  (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
2. Підгрудний Андрій ( ШВСМ  м.Тернопіль)  тренер  Бунт О.
3. Бригадир Руслан ( Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.

Дівчата 1997-98 р.н.
1. Брикайло Маряна ( Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
2. Дячук Наталя (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І
3. Макара Маряна ( Сільська ДЮСШ Тернопільського р-ну) тренер Сцібайло І.

Юнаки 1999-2000 р.н.
1.  Фірцович Володимир (м. Новояворівськ, Львівська обл.) тренер Іванишин А.
2.  Рогацький Іван (Івано-Франківська обл.) тренер Починок І
3.  Мойса Євген (м. Новояворівськ, Львівська обл.)  тренер Іванишин А.

 Дівчата 1999-2000 р.н.
1.. Ільницька Василина  ( т-во Динамо, Колос ) тренер Меркушина І.
2. Ваврійчук Сніжана (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
3 . Гаврищук  Дарина  (Вінницька обл..) тренер Йолтуховський Ю.

Юнаки  2001 р.н. і молодші
1.  Мандзин Віталій (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.
2.  Крикончук  Юрій (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Кирилюк В.
3.  Галат Віталій (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.

Дівчата  2001 р.н. і молодші
1.  Зорій Мажена (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.
2.  Мандзин Маряна (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.
3.  Медова Олександра  (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону)  тренер Моравський В.

Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями, та призами. Нагородження проводила Олена Підгрушна. Головним суддею змагань призначений Заслужений  працівник   фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер з біатлону  Ігор Починок.

Оргкомітет

















Версия для печати


Комментарии (Всего: 8)
2014-10-23 09:39
 # 1  ігорко (Івано-Франківськ) Цитировать выделенное  Посмотреть профайл
урааа невже я побачив учасника з Івано-Франківської обл, та ще й на пєдесталі))
дуже приємно)
Юра, Женя скажіть будь ласка а де у Франківській області є секція біатлону?? скільки учасників від Івано-Франківської області взагалі приймало участь?)(по документах у Ворохті є секція біатлону але на ділі вона не діє, невже реанімували?)
2014-10-24 19:24
 # 2  бимама Цитировать выделенное  Посмотреть профайл
2 ігорко
Судячи з того, що тренером Івана Рогацького є Ігор Починок, то тренується він у Тернополі.
2014-10-24 23:58
 # 3  ігорко (Івано-Франківськ) Цитировать выделенное  Посмотреть профайл
2 бимама
тоді цікаво скільки ще є представників Франківської області, невже лише Іван один?)
2014-10-25 17:05
 # 4  Julie May (Львів) Цитировать выделенное  Посмотреть профайл
урааа невже я побачив учасника з Івано-Франківської обл, та ще й на пєдесталі)) дуже приємно) Юра, Женя скажіть будь ласка а де у Франківській області є секція біатлону?? скільки учасників від Івано-Франківської області взагалі приймало участь?)(по документах у Ворохті є секція біатлону але на ділі вона не діє, невже реанімували?)

Цього року, катаючись на лижах в Буковелі, бачила тренування дітей і піділтків із біговими лижами; хтось із персоналу казав, що на Буковелі є навіть спецтраса, на якій також тренуються і біатлоністи.
2014-10-25 20:03
 # 5  ігорко (Івано-Франківськ) Цитировать выделенное  Посмотреть профайл
2 Julie May
я катаюся на буковелі вже 8 років(по 2-4 рази на сезон) але сам не бачив як катаються на бігових лижах, але знаю що катаються (на 14 трасі), фото бачив, і мій знайомий там на бігових лижах катається інколи)
цікаво було б знати чи є там секція, з лижних гонок чи біатлону, чи це просто любител катаються?)
2014-10-26 11:10
 # 6  Julie May (Львів) Цитировать выделенное  Посмотреть профайл
ігорко
Ви знаєте, я чула, що на Буковелі, крім гірськолижної та сноуборд-секції, є також секція могулу, фристайлу, бігових лиж та біатлону; інформація проскакувала на їхньому сайті у минулому сезоні (проводили набір). А знайомий інструктор розказував, що курорт збирається розвивати усі зимові види спорту, просто ще немає достатньо розвинутої інфраструктури.
2014-10-27 10:34
 # 7  ігорко (Івано-Франківськ) Цитировать выделенное  Посмотреть профайл
2 Julie May
я чув про діяльність всіх секцій окрім бігових лиж і біатлону, хочеться щоб це і справді так було, і на Буковелі тренувалися діти з усіх зимових видів спорту. От на сайті(Буковеля) про секцію біатлону взагалі не бачив інформації.
2014-10-27 20:13
 # 8  Julie May (Львів) Цитировать выделенное  Посмотреть профайл
ігорко
Буковелівський сайт зараз взагалі, наскільки я зрозуміла, чекає на оновлення перед сезоном, я навіть минулорічну інформацію про секції знайти не можу. Будемо сподіватись, що у новому сезоні курорт буде й надалі розвивати усі зимові види спорту та набиратиме діток у нові секції. Тримаємо кулачки!
Последние обсуждаемые новости
    Андрей Дериземля встретился с болельщиками на проекте «Эксперты биатлона-2» (2)
    В финишном створе (мужчины и женщины) (109)
    Результаты заседания IBU по проблеме допинга (193)
    Новые материалы (47)
    Статистика. Оцениваем готовность команд к чемпионату мира (45)
 
Добавить комментарий
Вы опознаны как:
1. Если вы уже регистрировались на сайте, введите ваш E-mail и пароль.
2. Если вы оставляете комментарий первый раз, вам необходимо придумать никнейм, и ввести ваш E-mail и пароль.


Имя или Никнейм: (не вводите его если вы уже регистрировались ранее)

E-mail:

Пароль:

Забыли пароль?

Комментарий

Кубок мира
# Имя Очки
1 Лаура Далмайер 669
2 Габриэла Коукалова 652
3 Кайса Макаряйнен 637
4 Мари Дорэн Абер 600
5 Доротея Вирер 466
6 Франциска Хильдебранд 418
7 Жюстин Бреза 406
8 Ева Пускарчикова 403
9 Анаис Шевалье 393
10 Татьяна Акимова 393
Весь рейтинг
Реклама на сайте

Оценки в последней гонке

Юлия Джима 7.89
Анастасия Меркушина 7.24
Валя Семеренко 6.92
Юлия Журавок 5.19

поставить/посмотреть оценки
Какая эстафетная сборная Украины удивила вас больше на этапе кубка мира в Поклюке?
 
Мужская
414
Женская
123
 
проголосовать



  Юлия Джима
  Валя Семеренко
  Елена Пидгрушная
  Сергей Семенов
  Ольга Подчуфарова
  Антон Шипулин
  Тирил Экхоф
  Эмиль Свендсен
  Доротея Вирер
  Мари Дорэн Абер
  Мартен Фуркад
  Кайса Макаряйнен

Другие профайлы


2017-01-15
Дмитро Підручний: На чемпіонаті світу потрібно чіпляти найменший шанс

2017-01-11
Урош Велепец: Эти девушки обязательно проявят свой огромный потенциал

2017-01-07
Артем Прима: Последний выстрел надо было отложить

2016-12-23
Тренер сборной Казахстана: На моем месте должна была быть Белова

2016-12-19
Владимир Брынзак: Задачу успешно выступить на чемпионате мира никто не снимал

2016-12-08
Урош Велепец: Вале Семеренко важно сейчас пристреляться, а ходом она уже готова неплохо

Партнеры


© 2006-2017
Федерация биатлона Украины
Использование материалов сайта без разрешения ЗАПРЕЩЕНО

    Rambler's Top100
Реклама на сайте pizzatravel.com.ua