Надіслати новину | Що це за сайт? | Допомогти сайту   Russian   Ukrainian   English
Головна Наша збірна Новини Форум Контакти
 
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 1322
2 Антон Шипулін 918
3 Йоганнес-Тінґнес Бе 812
4 Арнд Пайффер 746
5 Зімон Шемпп 741
6 Джуліан Ебергард 732
7 Еміль-Геґле Свеннсен 667
8 Ловелл Бейлі 641
9 Уле-Ейнар Б'єрндален 631
10 Ерік Лессер 621
Весь рейтинг
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   18:40
Турнір прогнозистів

Генеральний спонсор
Перша приватна броварня
Спонсор
KAN Development
Спонсор
Група компаній ТАК
Спонсор
Компания «Acme-Color»
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Кубок світу
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок світу
Результати
Кубок націй
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Наша команда
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Мультимедіа
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
Час київський

Всі трансляції


biathlon.com.ua

Уле-Ейнар Б'єрндален

  Персональні дані
Уле-Ейнар Б'єрндален, BJOERNDALEN Ole Einar

 Ще фотографії - 501

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Уле-Ейнар Б'єрндален
Ім'я  BJOERNDALEN Ole Einar
Країна
Норвегія
Дата народження  1974-01-27
Зріст  179
Вага  66
Місце народження  Drammen, NOR
Резиденція  Simostranda, NOR
Місце проживання  Тоблах (Італія) або Обертілліях (Австрія)
Освіта  sport college
Мови  German, English, Italian
Професія  
Статус  дружина Дар'я Домрачева
Хоббі  гірський велосипед, скелелазіння, Off-Road
Перший рік в біатлоні  1986
У збірній з  1995
Тренери  Joar Himle
Клуб  Simostranda
Веб Сайт  www.oleeinarbjoerndalen.com
Гвинтівка  Anschütz
Лижі  Madshus
Рукавички  Odlo
Окуляри  Casco
Лижні палки  Madshus
Спонсори  
Костюм  Odlo
Змащення  
  Оцінка виступів уболівальниками
Наводьте мишку на точки на зображенні для перегляду інформації про гонки.
  Швидкість спортсмена в сезоні
Порівняйте швидкість спортсменів   
  Біографія та інші дані
У базі відсутнє 10 - е золото чемпіонату світу, яке було завойовано в командній гонці в 1998 році в Поклюці .

Народився Оле Ейнар -27 січня 1974 року в містечку Драммен , де біатлон є майже культовим видом спорту. Зростав на фермі в іншому маленькому норвезькому містечку Сімостранда . Пішов по стопах старшого брата - біатлоніста Дага і вже в 10 років почав серйозно займатися лижами і біатлоном . Виключно на біатлоні сфокусувався в 17. У 1993 році став триразовим чемпіоном світу серед юніорів. А через рік увійшов до складу національної збірної .
Виступав на Олімпійських іграх в Ліллехаммері , але лаврів не здобув - увійшов до тридцятки в спринті і разом з не блищала в ті роки норвезькою командою посів 7- е місце в естафеті. Перша перемога на етапі Кубка світу прийшла до Оле- Ейнара лише в сезоні -1996/ 97 і , що примітно, на трасі нинішнього чемпіонату світу в Антерсельві . Виходить, щоб освоїтися в Кубку світу, Бьорндалену знадобилося чимало часу, але зате потім пішло- поїхало.

Перед Іграми в Турині Бьорндален заявив, що планує виступати до 2010 року , чим невимовно обрадував своїх уболівальників. " Тільки моє тіло може повідомити мені, що пора зав'язувати зі спортом " , - сказав тоді Бьорндален . З тих пір в його колекції нагород додалося чимало експонатів. А що буде до 2010 року ?

Резиденцією національного героя Норвегії нині є Тоблах , що в італійському Південному Тіролі .


Уле- Айнар вигравав загальний залік Кубка світу 6 разів:
1997/98
2002/03
2004/05
2005/06
2007/08
2008/09
  Результати в цьому сезоні
Гольменколлен, Мас-старт 15 км, Чоловіки 17
Гольменколлен, Спринт 10 км, Чоловіки 46
Контіолагті, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 29
Контіолагті, Спринт 10 км, Чоловіки 8
Пйончан, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
Пйончан, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 19
Пйончан, Спринт 10 км, Чоловіки 26
Гохфільцен, Мас-старт 15 км, Чоловіки 23
Гохфільцен, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 8
Гохфільцен, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 47
Хохфільцен, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
Хохфільцен, Спринт 10 км, Чоловіки 8
Антхольц-Антерсельва, Мас-старт 15 км, Чоловіки 10
Антхольц-Антерсельва, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 4
Рупольдинг, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 34
Рупольдинг, Спринт 10 км, Чоловіки 8
Рупольдинг, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
Оберхоф, Мас-старт 15 км, Чоловіки 5
Оберхоф, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 37
Оберхоф, Спринт 10 км, Чоловіки 32
Нове Мєсто, Мас-старт 15 км, Чоловіки 7
Нове Мєсто, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 12
Нове Мєсто, Спринт 10 км, Чоловіки 14
Поклюка, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 9
Поклюка, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 9
Поклюка, Спринт 10 км, Чоловіки 7
Остерзунд, Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 12
Остерзунд, Спринт 10 км, Чоловіки 12
Остерзунд, Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 5
Естерсунд, Змішана естафета 1
  Статистика стрільби
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
16/17 85.5 (401/469) 86.7 (52/60) 86.7 (78/90) 81.9 (131/160) 90.0 (90/100) 84.7 (50/59)
15/16 84.1 (286/340) 90.0 (54/60) 88.3 (53/60) 84.0 (84/100) 81.3 (65/80) 75.0 (30/40)
14/15 85.9 (280/326) 90.0 (36/40) 81.3 (65/80) 85.0 (85/100) 90.0 (54/60) 87.0 (40/46)
13/14 83.4 (302/362) 77.5 (31/40) 83.3 (75/90) 85.8 (103/120) 78.8 (63/80) 93.8 (30/32)
12/13 83.1 (294/354) 87.5 (35/40) 80.0 (64/80) 82.5 (99/120) 82.5 (66/80) 88.2 (30/34)
11/12 79.6 (327/411) 73.3 (44/60) 80.0 (72/90) 83.6 (117/140) 82.5 (66/80) 68.3 (28/41)
10/11 86.7 (288/332) 86.3 (69/80) 82.9 (58/70) 83.3 (50/60) 88.8 (71/80) 95.2 (40/42)
09/10 83.6 (266/318) 82.5 (33/40) 81.4 (57/70) 90.0 (54/60) 82.0 (82/100) 83.3 (40/48)
08/09 85.6 (358/418) 81.3 (65/80) 87.5 (70/80) 88.3 (106/120) 88.0 (88/100) 76.3 (29/38)
07/08 83.5 (344/412) 80.0 (48/60) 88.9 (80/90) 79.2 (95/120) 90.0 (72/80) 79.0 (49/62)
06/07 84.9 (303/357) 81.7 (49/60) 80.0 (48/60) 89.2 (107/120) 87.5 (70/80) 78.4 (29/37)
05/06 85.1 (285/335) 92.5 (37/40) 78.3 (47/60) 83.3 (100/120) 88.8 (71/80) 85.7 (30/35)
04/05 85.4 (311/364) 88.3 (53/60) 88.6 (62/70) 79.3 (111/140) 91.7 (55/60) 88.2 (30/34)
03/04 80.5 (330/410) 87.5 (35/40) 84.4 (76/90) 76.9 (123/160) 85.0 (68/80) 70.0 (28/40)
02/03 86.2 (318/369) 80.0 (32/40) 88.8 (71/80) 87.0 (87/100) 86.3 (69/80) 85.5 (59/69)
01/02 74.8 (279/373) 78.3 (47/60) 75.0 (45/60) 75.0 (120/160) 67.5 (27/40) 75.5 (40/53)
00/01 78.7 (325/413) 71.3 (57/80) 82.2 (74/90) 81.7 (98/120) 80.0 (48/60) 76.2 (48/63)
99/00 82.7 (325/393) 80.0 (48/60) 80.0 (56/70) 83.8 (134/160) 78.3 (47/60) 93.0 (40/43)
98/99 81.4 (307/377) 80.0 (48/60) 78.8 (63/80) 82.5 (132/160) 92.5 (37/40) 73.0 (27/37)
  Статистика швидкості по сезонах
Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
2008/2009
1.00
2009/2010
2.10
2010/2011
2.80
2011/2012
3.10
2012/2013
3.10
2013/2014
1.60
2014/2015
2.70
2015/2016
3.20
2016/2017
3.70
  Спортивні досягнення
  Олімпійські ігри
1998   Нагано   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2002   Солт Лейк Сіті   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2002   Солт Лейк Сіті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2002   Солт Лейк Сіті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2002   Солт Лейк Сіті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2010   Ванкувер   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2014   Сочі   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2014   Сочі   Змішана естафета 1
1998   Нагано   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2006   Турин   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
2006   Турин   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2010   Ванкувер   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
2006   Турин   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
  Чемпіонат світу
2007   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2007   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2005   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2005   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2005   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2005   Хохфільцен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2003   Ханти-Мансійськ   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2003   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2008   Остерзунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2009   Пхенчхан   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2009   Пхенчхан   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2009   Пхенчхан   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2009   Пхенчхан   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1998   Хохфільцен   Командна гонка, Чоловіки 1
2011   Ханти-Мансійськ   Змішана естафета 1
2011   Ханти-Мансійськ   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2012   Рупольдинг   Змішана естафета 1
2012   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2013   Нове Мєсто   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2016   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2006   Поклюка   Змішана естафета 2
2007   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2004   Оберхоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2001   Поклюка   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2000   Лахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1998   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
1997   Осорблі   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2008   Остерзунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
2008   Остерзунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2008   Остерзунд   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2010   Ханти-Мансійськ   Змішана естафета 2
2015   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2016   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2016   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2004   Оберхоф   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2004   Оберхоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2004   Оберхоф   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
2001   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2000   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
1999   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
1999   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
1997   Осорблі   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2008   Остерзунд   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2016   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2017   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
  Кубок світу
2005   Остерзунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2005   Остерзунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2006   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2006   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2006   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2006   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2006   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2006   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2006   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2006   Остерзунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2006   Остерзунд   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2006   Остерзунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2006   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2006   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2007   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2007   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2007   Рупольдинг   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2007   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2007   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2007   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2007   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2007   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2007   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2008   Оберхоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2008   Оберхоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2008   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2008   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2008   Ханти-Мансійськ   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2009   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2009   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2009   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2009   Тронхейм   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2009   Тронхейм   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2009   Остерзунд   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2009   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2010   Оберхоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2010   Оберхоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2010   Остерзунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2010   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2012   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2012   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2004   Бейтостолен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2004   Бейтостолен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2004   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2005   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2005   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2005   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2005   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2005   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2005   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2005   Поклюка   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2005   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2003   Контіолахті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2003   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2003   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2003   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2004   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2004   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2002   Остерзунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2002   Остерзунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2002   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2002   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2003   Оберхоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2003   Оберхоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2003   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2003   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2003   Лахті   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2003   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2001   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2001   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2002   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2000   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2000   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2000   Осорблі   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2001   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2001   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2001   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2001   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 1
2001   Солт Лейк Сіті   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2001   Солт Лейк Сіті   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2001   Солт Лейк Сіті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
1999   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
1999   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
1999   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2000   Оберхоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2000   Оберхоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
2000   Оберхоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2000   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
1998   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 1
1999   Оберхоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
1999   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
1997   Остерзунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1998   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
1998   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 1
1997   Оберхоф   Спринт 10 км, Чоловіки 1
1997   Оберхоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 1
1997   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 1
2013   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2015   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2015   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2015   Остерзунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 1
2016   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2016   Естерсунд   Змішана естафета 1
2017   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 1
2005   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
2007   Контіолахті   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2007   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2008   Оберхоф   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2008   Остерзунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2008   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2009   Ванкувер   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2009   Тронхейм   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2009   Ханти-Мансійськ   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2009   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2009   Остерзунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2010   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2010   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2010   Остерзунд   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
2010   Остерзунд   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2011   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2013   Оберхоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2004   Холменколлен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
2005   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2004   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2004   Поклюка   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2004   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2004   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2004   Форт-Кент   Мас-старт 15 км, Чоловіки 2
2002   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2001   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2002   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
2002   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2000   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2000   Осорблі   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2001   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2001   Лейк Плесід   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2001   Холменколлен   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2001   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2000   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2000   Рупольдинг   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2000   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 2
1998   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
1998   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
1999   Оберхоф   Спринт 10 км, Чоловіки 2
1999   Валь Картьє   Спринт 10 км, Чоловіки 2
1998   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 2
1998   Рупольдинг   Спринт 10 км, Чоловіки 2
1998   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1996   Остерзунд   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1996   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
1997   Рупольдинг   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 2
1997   Нагано   Спринт 10 км, Чоловіки 2
1997   Нагано   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2014   Оберхоф   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2014   Оберхоф   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 2
2015   Оберхоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 2
2015   Оберхоф   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2015   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 2
2006   Контіолахті   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2007   Оберхоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2008   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2009   Оберхоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2009   Оберхоф   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2009   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2009   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2011   Оберхоф   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2011   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2011   Холменколлен   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2004   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2003   Рупольдинг   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2003   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2001   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2002   Остерзунд   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2002   Остерзунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2000   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 3
1999   Поклюка   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2000   Остерзунд   Спринт 10 км, Чоловіки 3
1998   Осорблі   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
1999   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
1998   Поклюка   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки 3
1996   Остерзунд   Спринт 10 км, Чоловіки 3
1996   Холменколлен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
1997   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2013   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2014   Поклюка   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки 3
2015   Остерзунд   Спринт 10 км, Чоловіки 3
2015   Поклюка   Мас-старт 15 км, Чоловіки 3
2016   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
2017   Пйончан   Естафета 4х7.5 км, Чоловіки 3
  Топ-10 результатів
2009   Пхенчхан   Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки ЧС 1
2009   Пхенчхан   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 1
2009   Пхенчхан   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 1
2008   Остерзунд   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 1
2007   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 1
2007   Антхольц-Антерсельва   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 1
2005   Хохфільцен   Мас-старт 15 км, Чоловіки ЧС 1
2005   Хохфільцен   Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки ЧС 1
2005   Хохфільцен   Спринт 10 км, Чоловіки ЧС 1
2003   Ханти-Мансійськ   Мас-старт 15 км, Чоловіки ЧС 1
  Загальний залік кубку світу
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
16/17 9 9 8 17 7
15/16 13 7 12 15 11
14/15 14 11 14 19 16
13/14 6 44 4 9 8
12/13 22 35 19 16 25
11/12 16 18 6 17
10/11 10 4 14 20 7
09/10 10 25 7 16 7
08/09 1 4 1 1 2
07/08 1 8 1 1 1
06/07 2 6 10 2 1
05/06 1 2 2 1 1
04/05 1 2 1 2 2
03/04 2 6 2 2 2
02/03 1 34 1 1 1
01/02 3 2 5 3 17
00/01 2 2 1 2 3
99/00 2 16 1 1 9
98/99 2 4 6 3 3
97/98 1 3 1 14
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Лаура Дальмаєр 1211
2 Ґабрієла Коукалова 1089
3 Кайса Мякяряйнен 971
4 Марі Дорен-Абер 856
5 Доротея Вірер 719
6 Жустін Бреза 706
7 Анаїс Шевальє 669
8 Юлія Джима 632
9 Франциска Гільдебранд 621
10 Сузан Данклі 596
Весь рейтинг
Реклама на сайті


  Юлія Джима
  Валя Семеренко
  Олена Підгрушна
  Сергій Семенов
  Ольга Подчуфарова
  Антон Шипулін
  Тіріл Екхоф
  Еміль Свендсен
  Доротея Вірер
  Марі Дорен Абер
  Мартен Фуркад
  Кайса Макаряйнен

Інші профайли

Партнери


© 2006-2017
Федерація біатлону України
Використання матеріалів сайту без дозволу ЗАБОРОНЕНО
    Rambler's Top100
Реклама на сайті pizzatravel.com.ua