Надіслати новину | Що це за сайт? | Допомогти сайту   Russian   Ukrainian   English
Головна Наша збірна Новини Форум Контакти
 
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 774
2 Йоганнес-Тінґнес Бе 742
3 Яков Фак 438
4 Антон Шипулін 428
5 Арнд Пайффер 421
6 Тар'єй Бе 380
7 Зімон Шемпп 365
8 Лукас Гофер 365
9 Сімон Дестьє 351
10 Беньямін Веґер 343
Весь рейтинг
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   17:13
Турнір прогнозистів

Генеральний спонсор

Перша приватна броварня

Офіційні спонсори



ПАТ "Банк "Український капітал"

KAN Development

Група компаній ТАК

Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Кубок світу
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок світу
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша команда
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Мультимедіа
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
Реєстрація
Вхід
Мій профайл

Кубок світу, Антгольц-Антерсельва
2018-01-21 12:30 (CET)
Мас-старт 12.5 км, Жінки

2018-01-21
13:20 - 14:20
2018-01-21
13:20 - 14:10
2018-01-21
13:20 - 14:10
2018-01-21
13:25 - 14:20
2018-01-21
16:30 - 17:00
Час київський

Всі трансляції


biathlon.com.ua

Расписание трансляций биатлона


   Время трансляций указано киевское. Время гонок центрально-европейское (в Киеве +1 час)
Антхольц-Антерсельва Гонка преследования 10 км, Женщины 2018-01-20 13:15 (CET)
МатчТВ 2018-01-20 14:05 - 14:55
ARD 2018-01-20 14:05 - 14:55
УТ-1 2018-01-20 14:10 - 15:00
Беларусь 2 2018-01-20 14:10 - 15:05
2018-01-20 18:45 - 19:30
Антхольц-Антерсельва Гонка преследования 12.5 км, Мужчины 2018-01-20 15:00 (CET)
2018-01-20 15:45 - 16:45
МатчТВ 2018-01-20 15:50 - 16:40
Беларусь 5 2018-01-20 15:50 - 16:40
УТ-1 2018-01-20 15:55 - 17:05
ARD 2018-01-20 15:55 - 16:40
Антхольц-Антерсельва Масс-старт 12.5 км, Женщины 2018-01-21 12:30 (CET)
МатчТВ 2018-01-21 13:20 - 14:20
Беларусь 5 2018-01-21 13:20 - 14:10
ARD 2018-01-21 13:20 - 14:10
УТ-1 2018-01-21 13:25 - 14:20
2018-01-21 16:30 - 17:00
Антхольц-Антерсельва Масс-старт 15 км, Мужчины 2018-01-21 14:45 (CET)
МатчТВ 2018-01-21 15:35 - 16:35
Беларусь 5 2018-01-21 15:35 - 16:25
УТ-1 2018-01-21 15:40 - 16:55
ARD 2018-01-21 15:40 - 16:25
2018-01-21 15:45 - 16:30
Риднау-валь Риданна Индивидуальная гонка 20 км, Мужчины 2018-01-24 10:00 (CET)
УТ-1 2018-01-24 10:50 - 13:00
Риднау-валь Риданна Индивидуальная гонка 15 км, Женщины 2018-01-24 13:30 (CET)
УТ-1 2018-01-24 14:25 - 16:30
Риднау-валь Риданна Спринт 10 км, Мужчины 2018-01-26 11:00 (CET)
МатчТВ 2018-01-26 11:50 - 13:20
УТ-1 2018-01-26 11:55 - 13:30
Риднау-валь Риданна Спринт 7.5 км, Женщины 2018-01-26 14:00 (CET)
МатчТВ 2018-01-26 14:50 - 16:20
УТ-1 2018-01-26 14:55 - 16:30
Риднау-валь Риданна Гонка преследования 12.5 км, Мужчины 2018-01-27 13:00 (CET)
МатчТВ 2018-01-27 13:50 - 14:40
УТ-1 2018-01-27 13:55 - 15:00
Риднау-валь Риданна Гонка преследования 10 км, Женщины 2018-01-27 15:00 (CET)
2018-01-27 15:45 - 16:45
МатчТВ 2018-01-27 15:50 - 16:40
УТ-1 2018-01-27 15:55 - 16:55
Риднау-валь Риданна Одиночная смешанная эстафета 2018-01-28 13:00 (CET)
МатчТВ 2018-01-28 13:50 - 14:45
УТ-1 2018-01-28 13:55 - 14:55
Риднау-валь Риданна Смешанная эстафета 2018-01-28 15:00 (CET)
2018-01-28 15:45 - 17:15
УТ-1 2018-01-28 15:55 - 17:45
МатчТВ 2018-01-28 15:55 - 17:15
Легенда
- Eurosport (Россия)
- Eurosport 2 (Россия)
- XSport
- СТБ (Украина)
- Первый (Украина)
- Спорт 1 (Украина)
- ТК Спорт (Россия)
- Россия (Россия)
- Первый канал (Россия)
- ZDF (Германия)
- ARD (Германия)
- Спорт 2 (Украина)
- Спорт 3 (Украина)
- Спорт 1 (Россия)
- Спорт 2 (Россия)
- Россия 1 (Россия)
- Беларусь 5 (Беларусь)
- Беларусь 2 (Беларусь)
- МатчТВ (Россия)
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Кайса Мякяряйнен 544
2 Анастасія Кузьміна 523
3 Доротея Вірер 489
4 Лаура Дальмаєр 450
5 Вероніка Віткова 416
6 Деніз Геррманн 402
7 Жустін Бреза 398
8 Дар'я Домрачева 376
9 Анаїс Бескон 375
10 Віта Семеренко 359
Весь рейтинг
Реклама на сайті


  Валя Семеренко
  Віта Семеренко
  Юлія Джима
  Сергій Семенов
  Антон Шипулін
  Тіріль Екгофф
  Еміль-Геґле Свендсен
  Доротея Вірер
  Марі Дорен-Абер
  Мартен Фуркад
  Кайса Мякяряйнен
  Лаура Дальмаєр
  Ґабрієла Коукалова

Інші профайли

Партнери


© 2006-2018
Федерація біатлону України
Використання матеріалів сайту без дозволу ЗАБОРОНЕНО
 
Реклама на сайті pizzatravel.com.ua