Час київський

Всі трансляції

2022-12-17 13:14 |

Обертілліах-2022. Результати спринту юніорів

В австрійському Австрия Обертілліасі в рамках другого етапу Юніорського кубка IBU відбувся спринт у юніорів. Пропонуємо вам ознайомитися з результатами гонки.

У третій і останній гонці Кубку очевидні вже ознаки втоми у багатьох спортсменів. Та незважаючи на це лідери нав’язували один одному красиву боротьбу, в результаті якої на вищу сходинку подіуму піднявся Ніколо Бетемпс з Італії. Він біг учора у складі змішаної естафети, що виборола срібло, і напевно з великим натхненням вийшов сьогодні на старт під досить пізнім 113-м номером. Швидконогий словенець Ловро Планко виборов срібло з двома штрафними колами. Жаку Жеффері з Франції, для якого це перший етап в сезоні, дісталася бронза, при цьому він не закрив одну мішень.
Альберт Енгельманн з Німеччини з однією помилкою став четвертим. А Валентин Лежьон – шостим, з двома промахами француз всього три секунди програв Ондржею Манеку з Чехії, який відстрілявся чисто і не показував допоки високих результатів у цьому сезоні. Та сьогоднішній спринт чеху явно вдався, він – 5-й.

Владислав Чихарь вийшов на старт першим з української команди, вище всіх на початок спринту спортсмен знаходився у загальному заліку серед українських юніорів – 9-е місце. Нагадаємо, що в Мартелі з одним штрафним колом в спринті він посів 9-е місце. В Обертілліасі це третя гонка спортсмена. На першому колі наш біатлоніст показав досить пристойну швидкість, та після стрільби лежачи зайшов на два круги штрафу, другий вогневий рубіж також не підкорився сьогодні українцю – один промах. На фініші біатлоніст показав  45-й результат.

Сергій Супрун в Мартелі прийшов на фініш в спринті 36-м, на цьому етапі він вийшов на старт вдруге і не біг естафету, тож вчора напевно зміг відпочити. Нагадаємо, що цей сезон дебютний для Сергія на міжнародному рівні, і все ж він вже встиг заробити очки в особисту скарбничку, поки що небагато – 10, та, сподіваємося, це тільки початок і спортсмен набирається поки що досвіду, який допоможе йому боротися за гарні місця. Перший вогневий рубіж Сергій пройшов чисто, без промахів, стрільба стоячи також була пройдена на нуль. Чиста стрільба дозволила 19-річному спортсмену зайняти 23-ю позицію.

Степан Кінаш досить впевнено вчора пробіг свій етап в естафеті, піднявши команду з сьомого на четверте місце. В загальному заліку перед спринтом Степан займав 10-ту позицію, замикаючи топдесятку. За результатами гонок видно, що біатлоніст набирає форму. Першу стрільбу біатлоніст пройшов без помилок, показавши при цьому на першому колі кращу серед українців швидкість. А от другий вогневий рубіж змусив зайти нашого атлета на два штрафних кола. Та, незважаючи на помилки, Степан піднявся сьогодні вище своїх товаришів по команді - 17-е місце.

Богдан Борковський сьогодні вийшов на старт під номером 57, це третя його гонка в Австрії. Перша стрільба Богданові не вдалася – два промахи, на стійці він також не закрив одну мішень. Тож з трьома промахами у підсумку був 34-м.

У Михайла Хміля сьогодні друга гонка на юніорському Кубку IBU. На першому вогневому рубіжі юніор не зміг закрити першу та четверту мішені і з двома колами відправився на другу стрільбу, яка вийшла віддзеркаленням лежки – два промахи. Тож із чотирма штрафними колами Михайло завершив гонку  54-м.

Єгор Макаренко вперше вийшов на старт на етапі в Обертілліасі і першу стрільбу 18-річний біатлоніст пройшов чисто, без помилок, на другій помилився один раз. Фінішував Єгор 68-м.

Зважаючи на те, що наша команда у більшості своїй складалась з дебютантів сезону, спортсменів, які тільки но, як то кажуть «понюхали пороху», результати вселяють надію на те, що в Естонії на третьому юніорському Кубку IBU результати українських юніорів будуть кращими, адже попереду головний старт сезону: чемпіонат світу.