Час київський

Всі трансляції

2024-02-04 13:05 |

Якушице-2024. Результати другого спринту у юніорів

Другим спринтом закінчили свої змагання третього етапу Юніорського кубку IBU в Якушице юніори.

Вчорашній переможець у першому спринті Якоб Кульбін з Естонії стартував на самому початку гонки під 2-м номером. Та сьогодні його виступ був не дуже вдалим і без претензій на подіум.

Що ж стосується переможців, то у відсутності норвежців на етапі подіум у другому спринті був австро-німецьким. Кращий результат показав австрієць Лукас Хаслінґер, другим фінішував його колега по команді Давід Ноймайр, третє місце за собою залишив представник Німеччини Беньямін Менц.

Українська збірна у другому спринті виступила не у повному складі, мабуть з огляду на чемпіонат Європи, який починається вже за три дні.

Богдан Борковський, який, не зважаючи на три промахи у вчорашньому спринті, показав кращий в команді результат – 15-те місце та був заявлений на сьогоднішню гонку під 5-м номером, не стартував. Не брали участь у гонці також Іван Стеблина та Степан Кінаш.

А першим серед українських юніорів на старт спринту вийшов Сергій Супрун. Нагадаємо, що вчора він зайняв 38-у позицію з двома незакритими мішенями. Сьогодні спортсмен знов не зміг закрити дві мішені, тож з двома колами штрафу після стійки українець пішов зі стадіону 11-м, та виступ свій на жаль не закінчив, спортсмена було дискваліфіковано.

Данило Большой поки набирається досвіду міжнародних змагань і навряд чи тренери ставлять перед спортсменом непосильні завдання, нагадаємо, що вчора з двома штрафними колами він посів 73-є місце. Сьогодні стрільбу лежачи біатлоніст відпрацював чисто, а от стійка зовсім не вдалася – з п’яти він закрив тільки одну мішень. З чотирма штрафними колами Данило посів 70-е місце.

Микола Грущак закінчив перший спринт етапу 66-м, не закривши на вогневих рубежах три мішені. Сьогодні лежка у спортсмена закінчилась двома штрафними колами, на стійці він не закрив ще одну мішень. Тож знов з тими ж трьома хибами у фінішному протоколі Микола посів 61-е місце.

Андрій Мороз лежку відпрацював з одним промахом, а от на стрільбі стоячи спортсмен не влучив жодного разу і з 6-ма штрафними колами закінчив гонку 85-м.
Відзначимо, що  незважаючи на хиби у стрільбі, наші хлопці показали досить непогану швидкострільність. Грущак за цим показником був 1-м серед 104-х  учасників гонки, Супрун – 2-м, Большой – 4-м, Мороз – 13-м.

В 15.00 за київським часом на старт спринту вийдуть юніорки. Та пелотон молодих біатлоністів не залишає Якушице, адже 7-го лютого індивідуальними гонками тут стартує Юніорський чемпіонат Європи.