Час київський

Всі трансляції

2022-12-08 16:46 |

Мартел-2022. Результати спринту юніорів

В італійському Италия Мартел-валь-Мартелло відбулася спринтерська гонка у юніорів в рамках першого етапу Юніорського кубка IBU. Пропонуємо вам ознайомитися з результатами гонки.

На стартову гонку сьогодні було заявлено 139 спортсменів, п’ять з яких представляли Україну.

Конрад Бадач з Польщі стартував у цьому сезоні вперше, у минулому тут же, в Мартелі, поляк вже показував достойні результати. Сьогодні ж с однією помилкою він завоював золото у спринті.

Для австрійця Лукаса Хаслінґера сьогодні також був перший старт сезону, гонка біатлоністові вдалася, він, як і поляк, пройшов її з одним промахом і став другим.

Елія Дзені з Італії, для якого стадіон в Мартелі є практично домашнім, у минулому сезоні показував тут непогані результати, а в індивідуальній гонці зійшов на третю сходинку подіуму. На цій же сходинці він був і сьогодні. Із двома промахами італієць обійшов швидконогого Матія Леговича з Хорватії, який вже встиг стартувати в Ідре на Кубку IBU серед чоловіків. Сьогодні хорват провів непогану гонку, на другому вогневому рубежі спортсмен не закрив дві мішені, та біг по трасі швидко, зайнявши у підсумку четверте місце.

Першим з представників нашої команди на старт вийшов Владислав Чихарь. Тут, в Мартелі, у минулому році спортсмен не зміг показати гарний результат. Нагадаємо, що кращим для нього стало 46 місце у спринті. Першу стрільбу біатлоніст пройшов без помилок, на другій зробив одну помилку. Владислав був швидшим сьогодні серед наших хлопців. У підсумку - 9-е місце.

18-річний Богдан Борковський досить впевнено виступив на Літньому чемпіонаті світу у Рупольдингу, непогано він виглядав і на чемпіонаті України серед чоловіків. Тож вболівальникам цікаво було подивитися на форму спортсмена зараз. Цей старт - зимовий дебют біатлоніста на юніорському Кубку IBU. На першому вогневому рубежі Богдан не закрив одну мішень, на другому промахнувся двічі. У підсумку з трьома хибами українець фінішував - 35 -м.

Найдосвідченіший біатлоніст у цій компанії, Степан Кінаш, стартував в екваторі гонки. Звісно ж, що ми пов’язували саме з ним надії на високий результат. Адже у Мартелі в минулому сезоні Степан показав дуже гарні результати в особистих гонках. В індивідуалці тоді він став другим, а в спринті з одним промахом – четвертим, поступившись тоді нашому ж Роману Боровику 12 секундами. Сьогодні стрільба підкорилася українцю, та швидкість не дозволила зайняти високе місце, у підсумку - він 40-й.

Під номером 84 у гонку вирушив Сергій Супрун. Спортсмен - дебютант на юніорському Кубку IBU. На першому вогневому спортсмен не закрив одну мішень а от другий пройшов чисто та швидко. І з цілком пристойною швидкістю зайняв 36-е місце.

Останнім серед українців на старт вийшов 18-річний Євген Макаренко, який досить впевнено виступав серед чоловіків на цьогорічному чемпіонаті України. Вогневі рубіжі він пройшов з двома промахами, фінішувавши 68-м.

Після спринту юніори матимуть день відпочинку, після чого вийдуть на старт суперспринту.