Прислать новость
ГЛАВНАЯ
СБОРНАЯ
НОВОСТИ
ТУРНИР
КОНТАКТЫ
#
Имя
Очки
1
Йоханнес Тингнес Бё
1262
2
Тарьей Бё
1080
3
Йоханнес Дале-Шевдаль
949
4
Стурла Легрейд
862
5
Ветле-Сьястад Кристиансен
817
6
Эмильен Жаклен
712
7
Эндре Стрёмсхейм
700
8
Томмазо Джакомел
688
9
Себастьян Самуэльссон
671
10
Мартин Понсилуома
638
Весь рейтинг
Все фотогалереи
Главная
Обсуждения
09:36
Турнир
Все о биатлоне
Чат
Блоги
Интервью
Пресса
Голосования
Трансляции на ТВ
Сайты о биатлоне
Контакты
Кубок мира
Календарь
Кубок мира
Кубок IBU
Юниорский кубок IBU
Результаты
Кубок наций
Кубок наций IBU
Статистика стрельбы
Скорость спортсменов
Биатлонная статистика
Наша команда
Наша сборная
Автографкарты
Фотогалереи сборной
Личные фотографии
Чемпионаты Украины
Спорт-школы Украины
Мультимедиа
Профайлы
Фотогалереи
Регистрация
Вход
Мой профайл
Кубок мира, Кэнмор
2024-03-17 22:20
(CET)
Масс-старт 15 км, Мужчины
Ближайшая трансляция
Кубок мира, Кэнмор
2024-03-17 22:20
(CET)
Масс-старт 15 км, Мужчины
Время киевское
Все трансляции
2023-02-19
Зміна поколінь: як уникнути глухого кута?
2019-10-05
По другую сторону трассы, часть 3
2019-10-03
По другую сторону трассы, часть 2
2019-10-02
По другую сторону трассы, часть 1
2019-03-11
Когда нет ничего невозможного
2019-02-28
Минск и Раубичи – это топ, но организация не выдерживает критики
Шушен - 2019/2020
2019-11-30 Кубок IBU, Спринт 10 км, Мужчины
Здесь представлена полная статистика по гонке. Данные изменяются автоматически при выборе нужных параметров из списков. Для подсветки спортсменов из вашей страны выберите ее из списка либо нажмите на флаг любого из спортменов.
выбрать
Австрия
Беларусь
Германия
Италия
Канада
Норвегия
Польша
Россия
Словакия
США
Украина
Франция
Чехия
Швейцария
Швеция
полный список...
Общее время
Время круга
Стрельба
Время на рубеже
Время на лыжне
Штрафное время
Вся гонка
Круг 1
Круг 2
Круг 3
#
Имя
Время
1
Синдре Петтерсен
20:37.9
0.0
2
Александер Фьельд Андерсен
20:43.1
+5.2
3
Хавард Богетвейт
20:49.8
+11.9
4
Фредрик Гьесбакк
21:01.9
+24.0
5
Филипп Наврат
21:11.2
+33.3
6
Лукас Фратцшер
21:18.9
+41.0
7
Василий Томшин
21:19.0
+41.1
8
Егор Казаринов
21:22.5
+44.6
9
Эндре Стрёмсхейм
21:23.2
+45.3
10
Андреас Дагле Вернес
21:31.2
+53.3
11
Оскар Охлссон
21:32.0
+54.1
12
Ильназ Мухамедзянов
21:32.0
+54.1
13
Максим Воробей
21:34.1
+56.2
14
Симон Халльстрём
21:35.9
+58.0
15
Флориан Олландт
21:38.5
+1:00.6
16
Оскар Брандт
21:40.2
+1:02.3
17
Кирилл Стрельцов
21:42.6
+1:04.7
18
Элигиус Тамборнино
21:43.2
+1:05.3
19
Эмильен Клод
21:43.8
+1:05.9
20
Данило Ритмюллер
21:44.8
+1:06.9
21
Милан Земличка
21:49.6
+1:11.7
22
Саид Каримулла Халили
21:49.8
+1:11.9
23
Роман Реес
21:50.1
+1:12.2
24
Пол Шоммер
21:52.5
+1:14.6
25
Джейк Браун
21:52.7
+1:14.8
26
Давид Коматц
21:53.7
+1:15.8
27
Мартен Перрилья Боттоне
21:54.2
+1:16.3
28
Витеслав Хорниг
21:54.9
+1:17.0
29
Дмитрий Лазовский
21:56.3
+1:18.4
30
Томаш Крупчик
21:57.0
+1:19.1
31
Апостолос Аггелис
21:57.7
+1:19.8
32
Богдан Цымбал
22:02.1
+1:24.2
33
Йони Мустонен
22:02.2
+1:24.3
34
Андрей Вьюхин
22:05.6
+1:27.7
35
Микулаш Карлик
22:07.1
+1:29.2
36
Сергей Семенов
22:08.3
+1:30.4
37
Мартен Буржуа Републик
22:08.9
+1:31.0
38
Йоша Буркхалтер
22:10.6
+1:32.7
39
Казуки Баишо
22:11.2
+1:33.3
40
Тьерри Ченаль
22:12.4
+1:34.5
41
Макс Дартчи
22:13.2
+1:35.3
42
Ли Хьюжи
22:14.4
+1:36.5
43
Юго Ривель
22:15.2
+1:37.3
44
Ондржей Гошек
22:15.3
+1:37.4
45
Маттиас Дорфер
22:15.3
+1:37.4
46
Андрей Доценко
22:18.6
+1:40.7
47
Матей Балога
22:18.7
+1:40.8
48
Морган Лямур
22:18.9
+1:41.0
49
Патрик Якоб
22:20.8
+1:42.9
50
Саверио Дзини
22:22.7
+1:44.8
51
Себастьен Маон
22:23.0
+1:45.1
52
Николаус Ляйтингер
22:26.1
+1:48.2
53
Антон Видмар
22:30.7
+1:52.8
54
Евгений Сидоров
22:31.8
+1:53.9
55
Мальте Стефанссон
22:32.6
+1:54.7
56
Себастьян Сталдер
22:33.9
+1:56.0
57
Нико Салют
22:38.3
+2:00.4
58
Туомас Харьюла
22:38.7
+2:00.8
59
Виктор Кривко
22:42.2
+2:04.3
60
Том Лахайе-Гоффарт
22:42.4
+2:04.5
61
Патрик Браунхофер
22:43.0
+2:05.1
62
Хейкки Лайтинен
22:43.1
+2:05.2
63
Эмил Никвист
22:45.8
+2:07.9
64
Сандро Бовизи
22:47.0
+2:09.1
65
Дамир Растич
22:51.4
+2:13.5
66
Рауль Антонио Флоре
22:56.9
+2:19.0
67
Рю Ямамото
23:00.5
+2:22.6
68
Виталий Труш
23:01.2
+2:23.3
69
Отто Рююсунен
23:06.1
+2:28.2
70
Петер Брюннер
23:08.5
+2:30.6
71
Чу Ченью
23:12.3
+2:34.4
72
Хео Сеонхо
23:16.6
+2:38.7
73
Линас Банис
23:20.0
+2:42.1
74
Владимир Оряшков
23:24.3
+2:46.4
75
Зана Озтунч
23:29.7
+2:51.8
76
Койя Такахата
23:32.0
+2:54.1
77
Ловро Планко
23:34.1
+2:56.2
78
Руслан Бригадир
23:35.8
+2:57.9
79
Йокубас Мацкине
23:36.3
+2:58.4
80
Сезар Бове
23:42.2
+3:04.3
81
Сома Дьоллои
23:44.2
+3:06.3
82
Винни Фонтейн
23:47.2
+3:09.3
83
Ставре Яда
23:47.2
+3:09.3
84
Блаж Дебеляк
23:51.2
+3:13.3
85
Йенс Хулгаард
23:56.4
+3:18.5
86
Ким Сангреа
23:56.6
+3:18.7
87
Давид Паник
24:00.3
+3:22.4
88
Адам Уильямс
24:04.0
+3:26.1
89
Кирилс Матюхинс
24:05.9
+3:28.0
90
Юри Уха
24:06.0
+3:28.1
91
Рудис Балодис
24:06.4
+3:28.5
92
Аделин Миодраг Дуйчу
24:12.7
+3:34.8
93
Никита Романов
24:14.1
+3:36.2
94
Флорин-Каталин Бута
24:15.6
+3:37.7
95
Стефан Лопатич
24:22.6
+3:44.7
96
Милош Колич
24:25.5
+3:47.6
97
Петр Карел Дилен
24:31.7
+3:53.8
98
Николаос Цурекас
24:32.2
+3:54.3
99
Ханс Кристен Рооталу
24:32.7
+3:54.8
100
Адам Буэки
24:38.2
+4:00.3
101
Март Всивцев
24:38.3
+4:00.4
102
Ли Юн Мин
24:51.4
+4:13.5
103
Мехмет Устюнташ
24:58.1
+4:20.2
104
Халил Ибрахим Йылмаз
25:14.1
+4:36.2
105
Йоаким Уил Росбо
25:24.4
+4:46.5
106
Адам Пикок
25:49.6
+5:11.7
107
Ли Юн-Бок
25:55.0
+5:17.1
108
Дзенис Авдич
26:07.4
+5:29.5
109
Уил Якоб Росбо
26:19.5
+5:41.6
110
Омер Ходжич
28:42.2
+8:04.3
#
Имя
Очки
1
Лиза Виттоцци
1091
2
Лу Жанмонно
1068
3
Ингрид-Ландмарк Тандреволд
1044
4
Жюстин Бреза-Буше
1025
5
Жюлья Симон
994
6
Лена Хекки Гросс
853
7
Эльвира Карин Эберг
829
8
Ванесса Фогт
631
9
Каролин-Оффигстад Кноттен
629
10
Янина Хеттих-Вальц
543
Весь рейтинг
Tweets by biathloncomua
Оценки в последней гонке
поставить/посмотреть оценки
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
Провести конкурс, як зазвичай
350
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
120
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
36
проголосовать
Йоханнес Тингнес Бё
Александра Меркушина
Юлия Джима
Антон Дудченко
Анастасия Меркушина
Жюлья Симон
Любовь Кипяченкова
Дарья Блашко
Артем Прима
Елена Билосюк
Доротея Вирер
Лиза Виттоцци
Анна Кривонос
Ханна Эберг
Богдан Цымбал
Другие профайлы
2024-03-18
Коментарі. Кенмор, чоловічий мас-старт
2024-03-18
Дмитро Підручний: Думаю, зараз прийде час для аналізу та якихось змін
2024-03-18
Коментарі. Кенмор, жіночий мас-старт
2024-03-17
Коментарі. Кенмор, чоловіча гонка переслідування
2024-03-16
Коментарі. Кенмор, жіноча гонка переслідування
2024-03-16
Христина Дмитренко: Рада закінчити цей сезон на гарній ноті